آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد

آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد

آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد

پسندیدم 0
۰

مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی فردا به پایان می رسد. این ازمون تا ۱۳ اردیبهشت تمدید شده بود.

پیش از این روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی را که تا ۸ اردیبهشت ماه مهلت داشت، تمدید کرد.

داوطلبانی که بر اساس آزمون مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از این که مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته‌گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه مذکور انتخاب رشته نمایند همچنین متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته‌محل های درخواستی اقدام نمایند.

داوطلبان ملزم هستند پس از انتخاب رشته‌محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ نمایند.

نظرات خود را بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران دادواره
شما میتوانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و نسبت به نظرات دیگران نظرات و بازخورد خود را بنویسید.
جای تبلیغات شما اینجاست:)